«

lut 04 2014

Marryoke

Marryoke – nowy trend ślubny

Tradycyjne filmy ślubne dla niektórych bywają za długie, za nudnawe i wymagają przeznaczenia sporej ilości czasu, by przebrnąć od początku do końca. Dlatego wśród wielu par młodych za granicą, ale i coraz częściej w Polsce przyjmuje się trend „marryoke”.

Marryoke - nowa weselna moda

Marryoke – nowa weselna moda

Co to takiego? Maryyoke to krzyżówka słów „marry”
i „karaoke”, czyli ślubne karaoke :)
Jako teledysk opowiada historię dnia ślubu, realizowany tak, by biły z niego emocje i energia. Wiele zależy od wybranej piosenki, choć dla ułatwienia można wybrać polski utwór, mamy wiele pięknych piosenek. Realizując marryoke Para Młoda i goście wcielają się w gwiazdy, nagrywając wspólny teledysk, nie tylko z tańcem i uśmiechami. Sekret tkwi w tym, by wyglądało wszystko tak, że to bohaterowie filmu wykonują wybrany utwór :)

Marryoke śmiało można wstawić np. na facebooka, jeśli chcemy podzielić się z przyjaciółmi tym szczególnym wydarzeniem, gdyż nagranie zajmuje zwykle kilka minut. Ponadto, to oryginalna pamiątka i sposób na zaimponowanie gościom, którzy już wiele widzieli ;)

Marryoke można zrobić dwojako. Pierwszy sposób, najczęściej wybierany, to udawanie, że wykonuje się dany utwór, a głos jest oryginalnego wykonawcy. Drugi sposób, to pokuszenie się o samodzielną próbę wykonania utworu, co ma większy urok, choć jest trudniejsze do zrealizowania. Problemem bywa często brak zdolności wokalnych wszystkich gości wesela :)

Poniżej kilka przykładowych Marryoke ;)

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

YouTube Preview Image

A Wy co sądzicie o takich teledyskach?

Podziel się na:

Use Facebook to Comment on this Post